• Головна
  • У Тернополі чоловік викрав велосипед, щоб покататися
12:15, 16 лютого 2016 р.

У Тернополі чоловік викрав велосипед, щоб покататися

Підозрюваного у вчиненні крадіжки велосипеда співробітники поліції Тернопільського відділу встановили одразу. Речовим доказом причетності тернополянина до майнового злочину став двоколісник.

Декілька днів тому до поліцейських звернувся житель обласного центру і повідомив, що хтось поцупив його велосипед. Втрачене майно потерпілий оцінив у три тисячі гривень.

Також зазначив, що двоколісник зберігав у під’їзді будинку, прикріпивши до перил тросом. Проте одного дня залишився лише розрізаний трос, а ровер, наче корова язиком злизала.

Правоохоронці оперативним шляхом вийшли на слід крадія. Доказів причетності 41-річного раніше судимого тернополянина до вчинення злочину виявилося більш ніж достатньо. Чоловік залишив крадений двоколісник для власного користування. Майно вилучили.

Підозрюваному інкримінують частину першу статті 185 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #велосипед #крадіжка
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Складено чорний список на виїзд": українців без цього документа за кордон більше не випустять
"ТЦК почне забирати на вулицях чоловіків без цього документа, у липні їх шукатимуть першими": мобілізація і нові правила
Оголошення