• Головна
  • На Тернопільщині господарі через власну необережність ледь не спалили будинок
14:00, 17 лютого 2016 р.

На Тернопільщині господарі через власну необережність ледь не спалили будинок

16 лютого о 19:27 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу у кімнаті житлового будинку у селі Лосятин Кременецького району.

Вогонь знищив матрац, килим та 2 вікна. Ймовірна причина виникнення загорання – порушення техніки безпеки при експлуатації пічного опалення, матеріальні збитки встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 23-го державного пожежно-рятувального поста 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #необережність #пожежа #будинок
Останні новини
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня": яка ціна за 1 кубометр для простого населення
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
Оголошення