Тернополяни вимагають вирішити проблему з дорожніми знаками

Дорожні знаки і розмітки у Тернополі потребують впорядкування – констатують громадські активісти. Є проблеми також і з світлофорами. Тернополянам пропонують долучатися до акції та повідомляти про невідповідність вказівників транспортного руху.

Громадські активісти планують сформувати перелік пропозицій для безпекти дорожнього руху. Насамперед йдеться про оновлення знаків та розміток пішохідних переходів. У міській раді кажуть, що готові розглянути пропозиції.

«Зі системою дорожніх знаків і розміток у Тернополі завжди чомусь було проблемно. Проте цю проблему вирішити не так вже й складно. Ми чекаємо пропозицій від тернополян, які можуть звертатися у соцмережах або особисто. Також готова йти на контакт і Тернопільська міська рада. Таким чином можна уникнути небезпечних ситуацій на дорогах», – відзначив голова ГО «Автомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький.

Тернополяни скаржаться, що у центрі та неподалік від ринку часто бувають затори, не вистачає також дорожніх знаків.

«Я сам був очевидцем ДТП, коли маршрутка на Микулинецькій ледь не збила чоловіка. А причина – знак встановлений так, що його складно помітити», – розповідає зз тернополянин Ігор Нагорняк. До акції з впорядкуванням знаків долучилася також громадська організація «Дорожній контроль».

Відтак громадські активісти разом із тернополянами вимагатимуть вирішення цієї проблеми.

Тернопіль дорожні знаки громадські активісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі