Двоє арабів, які розбещували малолітніх дівчат, втекли з України?

Араби-педофіли, які розбещували 11-ти та 12-річних українських дівчат, вже встигли втекти з України.
Про це повідомив один з керівників «Правого сектору» на Тернопіллі Назар Сарабун.

Окрім того, тернопільська поліція лише у день Маршу Честі спромоглася передати матеріали кримінального провадження до прокуратури. Тобто, доблесні правоохоронці більше місяця вишукали докази ознак злочину, аби передати їх у наступну інстанцію, пишуть Тернополяни. До того, ще досі немає звернення у суд від прокуратури щодо вжиття запобіжного заходу щодо арабів педофілів.

«Як нам відомо, вже точно один з арабів покинув територію нашої країни, - сказав Назар Сарабун. – Місце перебування іншого також невідоме. У той же ж час, наших побратимів за видуманими звинуваченнями садять у тюрми уже у перший день оголошення їм підозри у ніби скоєнні злочину. Сотні патріотів сидять за гратами за видуманими звинуваченнями, у той час як араби-педофіли встигли вільно покинути територію нашої країни, поки поліція не може зібрати доказову базу.»

У свою чергу прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк повідомив, що поліція передала справу у його відомство лише цей понеділок. Тобто у день проведення акції Марш Честі у Тернополі.

«Згідно цих доказів, у нас є всі підстави вважати, що ці іноземці вчинили злочин, - заявив Олександр Мартинюк. – Та відповідну справу поліція передала лише у понеділок.»

араби педофіли
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі