У школах Тернополя "побори" з батьків таки не викорінили

У школах Тернополя продовжують збирати кошти з батьків.

А всі заяви міської ради про те, що в школах міста «побори» заборонені, по своїй суті є лукавими.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав координатор Уповноваженого з прав людини в Тернопільській області Володимир Шевченко.

«Ми минулого року виступили проти такого збору коштів в нашій школі. Дружина тоді була в батьківському комітеті. То перед зборами всі ніби були за це! Та коли дійшло до обговорення, то деякі "наближені" до педагогів батьки добилися, щоб змінити батьківський комітет БРЕХНЕЮ та наклепами і очолити його. Нас звинуватили у всьому чому тільки можна було. Тиснули деякі "педагоги" на дітей, навіть друкували мої дописи з ФБ і показували на зборах школи)))). По факту змін немає. Є новий батьківський комітет і знову йде збір грошей! Нащо ті дописи про заборони якщо в такий спосіб (через "свідомих" батьків) все це обходять???? Знову піар від Управління Освіти чи Департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації», – вважає Володимир Шевченко.

Нагадаємо, недавно на сайті міської ради тернополянка поскаржилась, що напередодні свята 8 березня у школах та дитсадках знову почали збирати чималі суми з батьків на привітання педагогів.

У мерії відповіли заявою, що збір грошей з батьків заборонили.

В коментарях до цієї заяви, яку опублікували місцеві ЗМІ, люди почали писати правду про «заборону» і про те, з якою кількістю дарунків в окремих школах педагоги вертаються з роботи у свято 8 березня.

Так само люди висловили розчарування, що після революції Гідності в навчальних закладах міста нічого не змінилося. Дійшло до того, що керівництво окремих навчальних закладах для того, щоб обговорити, де саме святкуватимуть випускний, батьків збирає у дорогих кав’ярнях, а не у школі.

плата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі