Михайло Головко: Цей парламент приречений на розпуск

Вчора, 16 лютого, Верховна Рада «провалила» голосування за відставку уряду, чим себе дискредитувала. Такої думки дотримується народний депутат з Тернопільщини, член ВО «Свобода» - Михайло Головко.

- Парламент показав, що працює на олігархів, а про народ - не думає. Не дали голоси фракції, які до того «били себе в груди» - це БПП, «радикали» Ляшка, «Батьківщина». Вихід останньої партії з коаліції – це, на мою думку, позитивний крок. Того ж самого ми чекаємо від «Самопомочі», адже якщо вони цього не зроблять, то покажуть, що підтримують уряд і несуть відповідальність за стан справ у державі, - переконаний Михайло Головко.

Політик вважає, що закулісна гра – перемогла. Депутати думають, що обдурили суспільство, а насправді - показали, що цей парламент і цей уряд себе вичерпали, немає ні дисципліни, ні злагоджених дій, ні стратегії. Тому діяльність Верховної Ради цього скликання є безперспективною.

- Я думаю цей парламент приречений на розпуск. Варто очікувати позачергових виборів, перезавантаження влади, нових коаліції та уряду, - прогнозує «свободівець».

Михайло Головко парламент приречений
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі