Молодіжна міська рада Тернополя оголошує конкурс на кращий дизайн логотипу

Довільної форми і кольору, але тільки українською мовою, — молодіжна міська рада оголошує конкурс на кращий дизайн логотипу. Переможець конкурсу отримає грамоту, а логотип розмістять на всій зовнішній продукції молодіжної мерії. 

"Дизайн не обмежується використанням символіки міста та державною колірною гамою. Логотип повинен включати назву «Молодіжна міська рада» або абревіатуру «ММР» та має бути виконаний українською мовою", про це повідомляють Добі у виконкомі Тернопільської молодіжної міської ради.

На конкурс приймається до 3 робіт від 1 автора.

— Надсилайте свої пропозиції на адресу [email protected] до 04 березня з позначкою: «Логотип ММР». Версії ескізів надсилайте у форматі jpg та png. Переможець конкурсу буде відзначений офіційною подякою від міського голови, — повідомляє голова Тернопільської Молодіжної мііської ради Вероніка Дякович.

Також логотип ММР розміщуватимуть на всіх засобах презентаційно-іміджевого характеру, в тому числі у ЗМІ, на сайтах, інформаційних банерах, сіті-лайтах, біг-бордах, буклетах, листівках, прапорцях, відеороликах.

До 20 березня на соціальних сторінках ММР відбудеться голосування, за результатами якого обиратимуть переможця.

Тернопіль Молодіжна міська рада конкурс логотип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі