Олег Барна: очолюваний прем'єр-міністром уряд своєю бездарністю об'єднує парламент

Нещодавно окремі народні депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» поширили інформацію про те, що я, ніби-то, загубив підписні листи про відставку уряду, яку ініціював більш ніж 3 місяці тому. При цьому жоден із тих депутатів, які поширили цю інформацію, не зв’язувався зі мною телефоном. Більше того, навіть на засіданні Антикорупційного комітету представники від «Об’єднання «Самопоміч» та Радикальної партії не підходили до мене з приводу надання їм списків для продовження збору підписів.

Як і весь народ України я не бажаю, щоб парламентаризм в Україні перетворився в популістичний орган, в якому окремі депутати перетворюються в торговців як тілом, так і совістю заради дешевого політичного піару, вибивання посад та матеріальних заохочень.

Я радий, що до моєї ініціативи зі збору підписів про відставку уряду в повному складі разом із фракціями «Блоку Петра Порошенка», «Батьківщини» і позафракційними депутатами від ВО «Свободи» лише тепер, аж через 3 місяці долучилися фракції «Об’єднання «Самопоміч» та Радикальна партія, які нарешті зрозуміли, що цей склад уряду не має права ґвалтувати народ і країну своєю бездарністю.

Зараз депутати фракції «Блок Петра Порошенка» продовжили збір підписів, що дозволило зібрати їх необхідну кількість.

Очолюваний Прем’єр-міністром уряд своєю бездарністю, корумпованістю та антинародністю об’єднав парламент, як агресія Путіна об’єднала український народ.

Так як на Донбасі ще залишилися сепаратисти, так і в українському парламенті ще залишилися окремі депутати у фракції «Народний фронт», які як орки залишаються вірними своєму лідеру – прем’єру, чи за матеріальну чи моральну зацікавленість.

 

команда "Солідарності" в Тернопільській області
барна уряд Кабінет Міністрів України відставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі