Корвет "Тернопіль" відзначив десятиріччя

Члени екіпажу кажуть, що свято — сумне, адже корвет окупований. 16 лютого 2006 року над корветом "Тернопіль" було урочисто піднято Військово-морський прапор України. 

 — Для нас и для корабля это грустный праздник, ведь он отмечает его в оккупации! С днем рождения друг, я очень надеюсь что мы еще встретимся! - написав на своїй сторінці в соцмережах т.в.о. командира корвету “Тернопіль” Олексій Кириллов.

— Основне в кораблі - не залізо, а екіпаж, - зазначає в коментарі заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра в коментарі Topnews. - А його, зокрема, і завдяки реабілітації, котру моряки після анексії Криму пройшли на Тернопільщині, і підтриці тернополян вдалось максимально зберегти зберегти. І це - найважливіше.

Тернопілська делегація традційно привітала ювілярів. Окрім численних дарунків привезла їм і символічний - вишиту дітьми українську символіку. Олексію Кирилову Леонід Бицюра вручив подяку міського голови Тернополя Сергія  Надала.

На жаль, корвету "Тернопіль"  вже нема в українському флоті, але депутати Тернопільської міської ради звернулись докомандування військово-морських сил України з проханням розглянути можливість присвоєння одному із кораблів назви "Тернопіль-1540". Тож цілком ймовірно, що вже скоро збережений і мужній екіпаж корвету "Тернопіль" зійде на палубу нового корабля.

— Ми ще повернемось в Крим і відродимо Український Флот на рідних базах, - переконаний  один із авторів книги "Протичовновий корвет "Тернопіль", військовий історик Ігор Крочак. - Флот, що гордо нестиме на гафелях і під клотиками стяги слави Сагайдачного та інших українських військових моряків! Усім мужнім воєнморам екіпажу корвета "Тернопіль" і інших кораблів та частин флоту що незламали присяги своїй Україні і вийшли з окупованого Криму, Тричі Слава !!!"

корвет "Тернопіль" десятиріччя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі