Учасника АТО та його дружину можуть позбавити батьківських прав на Тернопільщині

Кримінальне провадження через невиконання материнських обов’язків розпочато щодо жительки села Таурів Козівського району. Будучи матір’ю п’ятьох неповнолітніх дітей, жінка злісно не виконує покладені на неї обов’язки.

Як повідомив т.в.о начальника Козівського відділення поліції Михайло Швайка, неблагополучна родина вже перебуває під наглядом соціальних служб. Мати дітей - 35-річна уродженка Вінницької області. Батько нещодавно повернувся із зони АТО, працює у селищі Козлів на фермі.

Незважаючи на те, що батьки отримують чималу матеріальну допомогу, діти недоглянуті та проживають умовах антисанітарії. Трьох неповнолітніх працівники соцслужби направили до спеціальногозакладу в Бережанах. Одна дитина за станом здоров’я перебуває умедичному закладі Тернополя. Про халатність матері свідчить і той факт, що у десятирічної дитини навіть не має свідоцтва про народження.

Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно статті 166 ККУ – злісненевиконання обов’язків по догляду за дитиною. Працівники соціальної служби разом з правоохоронцями вирішують питаннящодо позбавлення горе-батьків прав на дітей.

Тернопільщина батьківські права сім'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі