ПриватБанк запустив найбільший в Україні безкоштовний торговий майданчик ПриватМаркет

Корпоративні клієнти ПриватБанку тепер легко знайдуть нових покупців і партнерів серед понад 700 000 підприємств, обслуговуваних банком.

ПриватБанк запустив найбільший в Україні безкоштовний торговий майданчик ПриватМаркет, що дозволить компаніям і підприємствам представляти свої товари та послуги та напряму брати участь у тендерах, у тому числі й державних закупівлях.

«Ми хочемо допомагати нашим клієнтам не тільки у фінансових питаннях, але й у продажах, потужний інформаційний майданчик ПриватМаркет стане зручним посередником між виробниками та покупцями, – говорить IT-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет. – У нас величезна клієнтська база, і ми залучимо до ПриватМаркету практично всіх наших клієнтів, завдяки чому конкуренція між постачальниками стане більш ефективною та прозорою».

Після реєстрації, що забирає 2 хвилини, підприємства зможуть публікувати інформацію про себе, свої товари та послуги. Окрім того, учасники ПриватМаркету можуть брати участь у тендерах, у тому числі в державних тендерах системи ProZorro. Користувачі системи зможуть ставити оцінки та писати відгуки, що будуть відображатися в Приват24, про своїх контрагентів.

Однією з головних переваг торгового майданчика для продавців стане можливість отримання додаткових кредитних лімітів, спеціально для купівель на ПриватМаркеті, що ПриватБанк буде виділяти і для фіз. осіб, і для юр. осіб.

Сьогодні в ПриватМаркеті запущено тільки B2B-частину (підприємства можуть шукати покупців і партнерів серед інших підприємців). А вже в березні 2016 року банк планує запустити й другу частину ПриватМаркету – для приватних осіб. У рамках неї клієнти зможуть легко й знаходити споживчі товари, й оформлювати на них кредит у декілька кліків.

ПриватБанк запустив ПриватМаркет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі