Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж)

Рівно два роки тому ненависть людей до чинної влади вилилася у погроми та підпали.

Тоді було розтрощено вікна в облдержадміністрації, керівництво якої на чолі з Валентином Хоптяном  "клало в штани" по своїх норах.

Згодом неконтрольована юрба завітала до міліції та прокуратури. Результатом візиту стали пожежі та понищене майно. Правда, майно постраждало державне, а не тих осіб, які ширили корупцію в області та працювали на занепад громади та її зубожіння. 

Чи навчили ті події чомусь високопосадовців і чи щось змінилося з того часу, тернополяни та жителі області можуть судити самі.

Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 f5a7318fabda2c403b6fb63e13006246 (1) Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж), фото-7 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 Як у Тернополі намагалися викурити ницість з ОДА та правоохоронних органів (Фоторепортаж) (фото) - фото 1

 

фоторепортаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі