Тернопільські волонтери шукають помічників для ліплення вареників

Помічників для ліплення вареників шукають тернопільські волонтери Тернопільським волонтерам потрібні помічники для того, щоб приготувати вареники для українських воїнів на передовій. Збираються добродії регулярно у традиційному місці – «Бункері С».

Для того, щоб воїни поласували улюбленими варениками зусилля докладають тернопільські волонтери «Бункеру С» разом з усіма небайдужими людьми. Смачна пожива до вподоби бійцям з усіх куточків України, пише Тернопіль. Тому, долучатися до приготування запрошують усіх охочих. Допомагати можна і продуктами: картоплею, яйцями, цибулею чи смальцем, а також харчовими пластиковими відерками (5 літрів).

«Вареники – це не лише пожива для організму, а й психологічна зброя. Сепаратистам вареників ніхто не робить і про них не дбають. Тому, нашим воїнам важлива будь-яка підтримка і допомога! Воїнам приємно і важливо знати, що про них турбуються тернопільські жінки і дівчата! Долучайтеся до допомоги, адже війна ще не закінчилася і важливо допомагати не лише зброєю, а й психологічно і продуктами», – поділився волонтер Андрій.

Долучитися до ліплення вареників можна за номером телефону: 097 225 06 88 (Андрій) та за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий ринок 1а (у підвальному приміщенні фіздиспансеру).

    
Тернопіль вареники допомога АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі