Майбутніх тернопільських патрульних у Львові посилено вчать тактиці стрільби

Майбутніх тернопільських патрульних поліцейських, які проходять навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ відвідав тимчасово виконуючий обов’язки керівника Головного управління Тернопільщини Олександр Богомол.

Він ознайомився з процесом підготовки патрульних за новими західними стандартами та поспілкувався з майбутніми охоронцями правопорядку в Тернополі.

Навчання у Львові проходять 211 тернопільських слухачів. Справа ця нелегка, адже за два місяці майбутні патрульні повинні освоїти 26 дисциплін. Навчаються вони з понеділка по суботу включно з 8:30 до 18:20. На заняттях викладачі використовують різні інтерактивні методи – практичні вправи, групову роботу.

Як зазначає завідувач курсу спеціалізації підвищення кваліфікації Львівського університету внутрішніх справ Петро Вишинський, особлива увага приділяється вивченню тактики спеціальної та вогневої підготовки.

Слухачі щодня освоюють вправи по самообороні, аби вміти дати відсіч нападникам та відшліфовують влучну стрільбу. З допомогою викладачів, американських та канадських інструкторів, вони опановують факультативні заняття, відпрацьовують ситуації з тактики затримання злочинців та спеціальних дій при зупинці транспортних засобів.

Серед курсантів понад п’ятдесят представниць прекрасної статті. Усі вони виконують складні завдання на рівні з чоловіками. Командир першої групи Ірина Андрусишин розповідає, що дівчата успішно проходять доволі нелегку підготовку, а чоловіки завжди готові допомогти своїм напарницям.

Микола Богач провів в зоні АТО не один місяць. А повернувшись, вирішив подати документи на службу в поліцію. Рівнем підготовки майбутніх патрульних задоволений. Однак вважає, аби стати хорошим поліцейським, кожен з курсантів повинен завжди працювати над собою, а після освоєння теоретичного навчання набиратися досвіду уже в період роботи.

Олександр Богомол сподівається, що в майбутньому поліцейські Тернопільщини тісно співпрацюватимуть з патрульною поліцією.

- Ви – це надія на те, що люди кардинально змінять своє відношення до поліції в цілому. Більшість з вас мешканці Тернополя, тому вашу роботу оцінюватимуть насамперед місцеві жителі. Це – ваші рідні, друзі сусіди. Сподіваюся на гідне служіння закону та людям в нашому краї – зазначив Олександр Богомол.

В березні, після завершення навчання та успішної здачі іспитів, нові патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Тернополя.

поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі