«Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО)

Мешканці мікрорайону «Пронятин» скаржаться на стан доріг. «Дійти з дому до зупинки чистими та охайними "місія нездійсненна" для мешканців мікрорайону «Пронятин», вул. Проектна", – йдеться у повідомленні.

Плачевна ситуація також на іншій вулиці цього мікрорайону: "Вулиця Бригадна – на основній дорозі у «Пронятині» неможливо об'їхати вибоїни. Недивно, що маршрути відмовляються обслуговувати даний мікрорайон", – пишуть читачі «0352.ua» у листі, який вони надіслали на редакційну пошту.  

«Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1 «Неможливо об'їхати вибоїни» – жителі «Пронятина» про жахливий стан доріг (ФОТО) (фото) - фото 1
Вибоїни «Пронятин» жахливий стан доріг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі