• Головна
  • На тернопільських депутатів поскаржилися в прокуратуру
13:00, 31 січня 2012 р.

На тернопільських депутатів поскаржилися в прокуратуру

На обранців міста, які не прозвітували за рік своєї політичної діяльності, написали звернення координатори проекту «Твій місцевий депутат» на Тернопільщині.

Керівник проекту Володимир Ханас представив результати експертного опитування, а також відзначив, що звертається до прокурора міста з проханням перевірити на відповідність законодавству інформацію про відсутність річних звітів частини депутатів Тернопільської міської ради:

«Окремі депутати Тернопільської міської ради не прозвітували перед громадськістю міста або не надавали інформацію про звіти. Зокрема, відсутня інформація про звітування наступних депутатів Тернопільської міської ради: Білика Мирослава, Гнатіва Миколи, Дзюбак Олени, Вітвіцького Олега, Ратушняка Михайла, Бабюк Марії, Джуса Михайла, Кирика Сергія, Сандія Олексія, Карпишин Наталії, Климчука Олега, Лило Василя, Мандзія Петра, Похиляк Ольги. Прошу Вас здійснити перевірку на наявність у їх діях (бездіяльності), порушення законодавства України і Статуту територіальної громади Тернополя».

За звітами решти депутатів активно стежили як координатори проекту, так і мешканці обласного центру. Підсумки роботи обранців підбивали на сайті «Твого місцевого депутата» deputat.te.ua. - повідомляє ІНТБ.

Але звітували представники рад не лише у мережі Інтернет, а й на зустрічах з виборцями та навіть на головному майдані міста.

Лідерами по відгуках і запитах користувачів сайту є місцеві обранці Михайло Гладкий, Віталій Цимбалюк і Степан Барна. Найчастіше вводили у полі пошуку Тернопільську та Збаразьку районну ради. За результатами проведених опитувань, як громадськість, так і представники мас-медіа в більшості не знають, який депутат представляє їхній округ у раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...