• Головна
  • Найбільше тернопільським тепловикам заборгували заможні люди
11:00, 31 січня 2012 р.

Найбільше тернопільським тепловикам заборгували заможні люди

Жителі Тернополя заборгували КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» 30 млн. грн. Заступник міського голови Владислав Стемковський зауважив, що в даній сумі борги розміром 200-300 грн. складають лише невелику частину.

«У більшості це борги по 10-15 тис. грн. І ці суми заборгували переважно небідні люди. Просто в якийсь момент вони психонули і перестали платити», – розповів заступник мера.

За його даними, для стягнення боргів тепловики по 800 боржниках звернулися до суду.

Ще майже тисячею боржників уже займаються судовиконавці.

«Але це все тривалий процес. Якби теплопостачання можна було обмежити, то цю проблему вдалося б вирішити значно оперативніше», – переконаний Владислав  Стемковський.

Він також повідомив, що загалом поточна проплата за тепло в Тернополі складає 90%.

«Порівняно з іншими регіонами України це є хороший показник, бо в деяких містах проплата ледь перевищує 50%», – стверджує чиновник.

Окрім населення 400 тис. грн. тепловикам заборгували бюджетні організації. Саме КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» заборгувало газопостачальнику 50 млн. грн.

«Але 60-70% цього боргу – це різниця в тарифах, яку згодом компенсує держава, оскільки теплогенеруючі компанії за газ платять по комерційних цінах, які втричі перевищують ціни на газ для населення», – пояснив Владислав Стемковський.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...