Чому на Тернопільщині планують зменшити кількість засуджених?

У тюрмах Тернопільщини планують зменшити кількість в’язнів, через відсутність коштів на їх утримання.

На утримання одного ув’язненого необхідно до тридцяти тисяч гривень на рік. Крім того, умови у тюрмах Тернопільщини не відповідають сучасним вимогам. Відтак кількість засуджених планують зменшити.

Умови у колоніях повинні сприяти засудженим виправитися. Відтак для окремих засуджених шукатимуть альтернативні шляхи відбування покарання.

«У системі пенітенціарної служби працює до тридцяти тисяч співробітників. Вони стережуть до шістдесяти тисяч засуджених. Рівень заповненості закладів пенітенціарної служби становить 63 відсотки. Є такі заклади, на утримання яких необхідно ще більше коштів з бюджету. Коли порахували спеціалісти, то утримання у таких закладах одного засудженого становить триста тисяч гривень на рік. Відтак зараз йде мова про скорочення у виправних закладах. Законодавство дозволяє використовувати заставу замість утримання у слідчих ізоляторах», – розповідає зз начальник головного територіального управління юстиції Тернопільської області Едуард Кольцов.

За рахунок скорочення у пенітенціарній службі, співпрацівникам планують підвищити заробітну плату. Раніше середній рівень зарплати у цій службі становив три тисячі гривень, далі має бути п’ять тисяч.

Тернопільщина засуджені
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі