Тернополяни почали користуватись інтернет-сервісом «Електронна реєстратура»

Наразі сервісом запису до сімейного лікаря через Інтернет можуть скористатися тернополяни, які обслуговуються в амбулаторіях сімейної медицини, що розташовані в Центрі.

Медики привітали першого користувача інтернет-сервісу «Електронна реєстратура».

- 16 лютого пані Богдана стала першим пацієнтом, який скористався послугою інтернет –сервісу «Електронна реєстратура». Записалась, прийшла і в зазначений час отримала медичну допомогу. Все просто! Зичимо пані Богдані міцного здоров’я, а тернополянам бажаємо наслідувати приклад нашої пацієнтки ! - повідомляє на своєму сайті Тернопільський міський комунальний заклад „Центр первинної медико-санітарної підготовки”.

Тут же зазначено, що вже з 10 лютого тернополяни можуть зареєструватися на прийом до сімейного лікаря за допомогою Інтернету через веб-сайт Центру. Щоправда, це можуть зробити лише ті тернополяни, які обслуговуються в амбулаторіях центральної частини міста №№1-4. В перспективі цією послугою зможуть скористатися й мешканці інших мікрорайонів, пише 20хвилин.

Нагадаємо, сервіс електронного запису на прийом до лікаря запровадили, аби пацієнти  планували свій час, максимально уникати контактів з хворими пацієнтами. До лікаря без черг ! – основна мета запуску послуги «Електронна реєстратура».

Тож аби записатись через сайт до сімейного лікаря, пацієнту необхідно здійснити наступну послідовність кроків:

1) Зареєструватись на сайті http://www.medical.te.ua

2) ввести в пошук "вулицю+номер будинку"

3) вибрати лікаря

4) вибрати час

5) отримати повідомлення про запис.

Нагадуємо, що вже зараз тернополяни з усіх районів міста також  можуть забронювати собі час відвідування лікаря в телефонному режимі, що дає можливість уникати черги при реєстрації та під кабінетом лікаря.

Побажання щодо роботи сервісу можна надсилати за електронною адресою:  [email protected] Довідка У Тернополі діє 15 амбулаторій сімейної медицини. Амбулаторії №№1-4 обслуговують центральну частину міста, №№5-7 – мікрорайон «Дружба», с.Кутківці і с.Пронятин, №№8-15 – мікрорайони «Східний» і «Сонячний».

Тернопіль електронна реєстрація сімейні лікарі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі