Тернопільські спиртзаводи приватизують?

Міністерство аграрної політики і продовольства України розраховує провести приватизацію ДП «Укрспирт» за два роки після того, як Верховна Рада прийме рішення про виключення держкомпанії зі списку заборонених до приватизації.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, повідомляє УНІАН. «Зараз готується законопроект про особливості приватизації в спиртовій галузі. Йдуть обговорення в різних міністерствах, центральних органах виконавчої влади. Коли він пройде Кабінет міністрів, тоді він буде надісланий до ВР. Тільки тоді можна буде говорити про конкретні дати розгляду законопроекту. Але якщо у нас до цих пір немає єдиної думки щодо того, приватизувати або ні, як саме приватизуємо, рішення парламенту про приватизацію не буде», — сказав заступник міністра.

Ярослав Краснопольський також зазначив, що Мінагрополітики буде відстоювати ті варіанти приватизації, за яких інвестор не буде скорочувати штат з метою зниження собівартості виробництва. ДП «Укрспирт» входить до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. У Верховній Раді вже зареєстрований законопроект, яким підприємство пропонується виключити із зазначеного переліку.

спиртзаводи приватизують
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі