Тернополянин із своїми жертвами знайомився по інтернету

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області залишила без задоволення апеляційну скаргу Вадима У., засудженого судом першої інстанції до 7 років позбавлення волі за розбійний напад на двох дівчат.

У суді обвинувачений розповів, що з однією із потерпілих, 26-річною Наталею Н., познайомився на початку вересня минулого року в інтернеті та обмінялись номерами мобільних телефонів. На своїй сторінці в соцмережах 30-річний Вадим У. написав, що живе у Києві та має приватний бізнес.

Два дні потому під вечір чоловік зателефонував дівчині, сказав, що приїхав із нею познайомитись. Наталя мешкала в одному з райцентрів Тернопільської обл. та разом зі знайомою винаймали кімнати у приватному будинку.

Молоді люди сиділи, розмовляли. Вадим У. вибрав слушний момент та декілька разів вдарив дівчину кулаком по обличчю, а потім почав душити. Вона знепритомніла та впала.

Скориставшись цим, нападник забрав із її гаманця 57 грн. і банківську картку та ще два золотих перстні зі шкатулки на столі. Побачивши, що дівчина оговталась, Вадим У. підійшов до неї та знову двічі вдарив кулаком по обличчю і пішов до виходу. Але у коридорі будинку зустрів іншу дівчину, котра винаймала сусідню кімнату. Обвинувачений вдарив її в обличчя, і вона впала. Скориставшись її неспроможнісю чинити супротив, злочинець забрав із її сумки 970 грн. та втік, але на наступний день був затриманий правоохоронцями.

За висновками судмедекспертизи, обом потерпілим нападник спричинив легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров'я.

Заслухавши доповідь судді, обвинуваченого Вадима У. та його захисника, які підтримали апеляційну скаргу і просили пом'якшити призначене покарання,; прокурора, який просив вирок суду першої інстанції залишити без змін; потерпілу Наталю Н., котра вважає, що обвинуваченого слід засудити до максимальної міри покарання, передбаченої ч.2 ст.187 КК України; провівши судові дебати та вислухавши останнє слово обвинуваченого, в якому він просив зарахувати строк попереднього ув'язнення до строку відбуваття покарання з розрахунку день за два, перевіривши матеріали кримінального провадження і обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга обвинуваченого до задоволення не підлягає. Насамперед тому, що Вадим У. вже відбував покарання за аналогічний злочин і на шлях виправлення не став.

Тернопільщина суд жертви інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі