Неподалік Тернополя директор школи ходить п'яний на уроки

У Великобірківській школі-гімназії, що поблизу Тернополя, директор школи приходить нетверезий до дітей. Директор збирає гроші, які йдуть невідомо на що, а сама школа — в аварійному стані. Про це йдеться в заяві батьків, яку вони написали до керівників району та області.

— У школі навчається 444 учні, але є одна велика проблема-директор цієї школи, який в нетверезому стані ходить по школі в робочий час, не проводить свої уроки (не в силі їх проводити), зривається на дітях і вчителях, привласнює батьківські кошти і за них не відзвітовує, вимагає кошти у батьків, нібито на потреби школи і т.д. Навіть вчора він зробив збори для голів батьківських комітетів на 16.00, сам прийшов о 17.40 і ледве стояв на ногах, побачив батьків і...втік. Описувати можна до безконечності за всі роки його "правління". Все було б не так погано, мабуть, якби у цій школі не навчались і мої діти і те, що робиться не може мене не хвилювати, — зазначає Галина Боєчко.

Школа, кажуть батьки, в жахливому стані: дах протікає, спортзал в аварійному стані, санвузли (на які батьки здавали кошти багато років) до цього часу не зроблені, пише Доба.

Батьки кажуть, попри це, діти виграють олімпіади, спортивні змагання, навчаються добре, але терпіти директора в школі більше не можуть.

— І знаєте, що саме страшніше? Що його постійно прикривають, не дивлячись на ті всі жахливі речі, що він витворяє, не дивлячись на численні на нього скарги. Він завжди виходить сухий із води. А може уже хватить? Ми, батьки, написали колективне звернення, де вказали проблеми,які нас хвилюють і просимо в ТЕРМІНОВОМУ порядку вжити невідкладних заходів по вирішенню даної проблеми. Обіцяємо, що на цьому не зупинимось, якщо дана ситуація не вирішиться. Відступати нам немає куди, так як там вчаться наші діти і ми боїмося за їхню безпеку.

Слід зазначити, що батьки вже звертались в районний відділ освіти. Батькам надіслали відписку, але в поведінці директора нічого не змінилось.

Неподалік Тернополя директор школи ходить п'яний на уроки (фото) - фото 1 Неподалік Тернополя директор школи ходить п'яний на уроки (фото) - фото 1 Неподалік Тернополя директор школи ходить п'яний на уроки (фото) - фото 1
Тернопільщина школа алкоголь директор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі