На ринках Тернополя порожньо

У одному із відділів центрального ринку Тернополя, так званій "Бесарабці" сьогодні лише двоє продавців торгували овочами, зазвичай тут їх два десятки.

Через сильні морози люди не виходять на роботу. У пані Світлани робочий день вже кілька днів підряд розпочинається о десятій, а закінчується о п'ятнадцятій. Зігрівається жінка гарячими кавою і чаєм. А щоб не замерзнути, багато ходить - місця між рядами вистачає, адже покупців - обмаль. Отож і товару кожного дня беруть стільки, аби продати. 

- Ми не берем багато, я беру трошки буряка, трошки моркви, трошки цибулі, бараболі не беру, бараболя мерзне.- каже пані Світлана,  продавець овочів.

Хоч товару і мало проте ціни на нього поки ніхто не піднімав.

- Ні-ні, ціни які були такі є. Цибуля 3 гривні кілограм, морква - 4. Хоча як далі будуть морози, то ціни зростуть.

Та й піднімати ціни поки що нема для кого, адже покупці, якщо і проходять повз, купувати не поспішають. Дехто овочі та фрукти взимку купує тільки у супермаркетах і заперечує, що залежно від того, яка температура надворі ціни зростають.

У критому ринку, де трохи тепліше, нам все-таки вдалось знайти свіжі фрукти та овочі, правда небагато. Коментарів від продавців отримати не вдалось, вони саме розкладали товар. Промоніторивши ціни самостійно і порівнявши їх з тими, які були два тижні тому - ще до морозів, різниці ми не помітили. Що буде далі - невідомо. Якщо фрукти, помідори, огірки, перець та капусту під час морозів дехто продаватиме, то моркву, буряк і картоплю вже від завтра на ринку знайти буде важко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі