В учнів Тернопільського училища №4 продовжують діагностувати гепатит А

В період з 02 грудня 2015 року по 21 лютого 2016 року в лікувальні заклади області з діагнозом «Вірусний гепатит А» було госпіталізовано 6 учнів Тернопільського вищого професійного училища №4 (1 особа легкої форми, 5 осіб середньої важкості).

Станом на 22.02.2016 р. на стаціонарному лікуванні знаходиться 1 особа, повідомили Тернопільські липі в управлінні з питань цивільного захисту населення.

Гепатит А (застаріле — хвороба Боткіна, інфекційний гепатит, епідемічний гепатит) — гостра інфекційна хвороба з ураженням печінки. Переважно нею хворіють діти та молоді люди.

У багатьох випадках захворювання перебігає майже або зовсім безсимптомно, особливо у дітей та молодих людей. Час між інфікуванням та появою симптомів складає від двох до шести тижнів.Якщо симптоми з’являються, вони, як правило, зберігаються протягом 1-4 тижнів у неускладнених випадках. Спостерігають нетривалу гарячку у перші 3 дні хвороби, слабкість, зниження апетиту, жовтяницю, в тяжких випадках — може бути блювання, біль у животі. Гостра печінкова недостатність виникає рідко та найчастіше її зустрічають серед людей з фоновими тяжкими хворобами

Тернопіль гепатит А
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі