Чи законно у Тернополі рубають дерева?

Якщо тернополяни мають сумніви, чи не самовільно ріжуть дерева в місті, вони завжди можуть повідомити про такі роботи в міську раду, а там вже розберуться, чи є на це дозвіл, запевняють у відділі благоустрою управління ЖКГ.

Тернополяни повідомляють журналістам, що в районі Старого Парку минулого тижня зрубали стару вербу. Як стверджують мешканці міста, дерево було здоровим.

Журналісти 20minut.ua запитали у начальника відділу благоустрою Олега Соколовського, як відрізнити, чи законні такі роботи, чи люди просто рубають дерево, яке їм заважає.

- Слід відрізняти омолодження крон дерев від повного зрубу, - коментує пан Соколовський. - Гілки обрізають працівники жеків, якщо ж рубають дерево, то таке рішення мала прийняти відповідна комісія. Тож, якщо тернополяни сумніваються, чи правомірними є дії робітників, завжди можуть звернутися на “гарячу лінію” міської ради - 15-80. Таким чином ми вже не одне самовільне зрізання дерев попередили.

Довідка:

Нагадаємо, окрім 15-80 є ще декілька номерів, за якими ви можете подати скаргу чи повідомити про свою проблему. Гарячі лінії міської ради: 1580, 40-20-02, 23-63-97 та 067-351-57-10

Тернопіль вирубка дерев законність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі