Тернопільським депутатам запропонували виділити гроші на... верблюда

Управління парків Тернополя вирішило придбати верблюда.

Відтак просить мерію виділити з міського бюджету 110 тис. грн на його купівлю. Про це у Фейсбуці повідомляє депутат Олег Нитка.

"Відбулося чергове засідання нашої Постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту. Такі серйозні питання розглядали, а тут нам дають прочитати лист звернення управління парків про те, що зоокутку, що в гідопаркупарку "Топільче", конче треба придбати нікого іншого як верблюда. Причому потратити на корабля пустелі вирішено 110 000 грн. Бюджетних коштів. З чого складена ціна і чого саме така сума не ясно... та й ніхто не прийшов щоб пояснити... просто лист. Дайте нам 110 000 грн. а ми купимо верблюда. От так просто. Так як дочка лишила би мені записку: тату дай 10 грн куплю морозива. А шо? Лише 110 000 грн... може на розпродажі знайшли... подешевіли напевно нині верблюди - бо не сезон... А саме головне що нам в Тернополі в парку звраз вони конче необхідні. В нас вже все є... а от верблюда нема... непорядок.

Якщо чесно мене дуже розвеселив той лист, насправді не лише мене, а всіх членів комісії... так гарно і мило... дате грошей на верблюда і крапка. Ніхто не прийшов пояснити навіщо? Де планують брати? Чого саме 110 000 грн? Які пропозиції на ринку?
Зрештою хоч би фото причепили...
Ми самця берем чи самку? Скільки йому років? Одногорбого чи двогорбого? Питань в мене було багато... нажаль залишились без відповідей.
Не отримавши відповідей на запитання, памятаючи долю попереднього верблюда, який жив в зоокутку, я голосував проти виділення такий величезних коштів для купівлі верблюда.
Хоча інші члени комісії мали з цього питання іншу думку і проголосували ЗА. Але то вже зовсім інша історія.
Люди а ви як думаєте? Потрібен нам верблюд за 110 000 грн.????", – поцікавився на своїй сторінці в Фейсбуці Олег Нитка.

У коментарях тернополяни чимало жартують з даного приводу. Водночас директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур здивований, що тренерів спортивної школи відправляють на біржу через брак коштів, а при цьому депутати в комісії вважають, що гроші на верблюда в бюджеті є.

верблюд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі