«Найдешевша любов» – привокзальна, а на Бурдуляка – дорогі «гастролерки»

Одним вечором крокувала по вечірній вулиці.  Йшла собі, нікого не чіпала, насолоджувалася теплим повітрям …  Аж раптом зі мною зрівнявся нетверезий огрядний чоловік, який почав озвучувати масні компліменти та непристойні пропозиції.

Я пришвидшила крок. Та він не збирався відступати: нахабно почав викрикувати: «Маєш телефон? Дай мені телефон, я подзвонити хочу!» . Вступати у діалог не було жодного бажання, але на безлюдній вулиці не було до кого звернутися по допомогу. Ну ж не діставати справді з кишені телефон, щоб подзвонити до чоловіка?! Тому різко повернула до авто таксі, які стояли  неподалік. Таксист, якому сказала  адресу, здивувався – до дому залишалося метрів триста.  Пояснила, в яку ситуацію потрапила.  Люб’язно запропонував вийти з «братвою», що «накостиляти» п’яному немолодому хуліганові.  На його щастя, він не зупинявся, очевидно знайшов собі інший об’єкт для домагань.

Бажаючих розрахуватися «натурою» – хоч відбавляй

А з таксистом я познайомилася, розговорилася,  і дізналася від нього чимало цікавого про нічне  життя Тернополя.  Олег (ім’я змінене) виявився дуже толерантним, приємним чоловіком, і з великим досвідом роботи таксистом.  Розповів, що раніше все було трохи спокійніше в плані інтиму, а от зараз стоїть під одною з тернопільських дискотек, і спостерігає за молоддю. Каже, що хвилюється за власних дітей, хоча, на щастя, має лише синів.  «Пам’ятаєш про той  інцидент в «Блекберрі»? О, то ще цілком пристойно було. Тут посидіти – то ще не на таке подивишся. Гамнярки «дають» за пляшку пива! Ми з напарниками часом заходили туди  – то якась малолітка зразу прилипне з пропозиціями.  Але то вже звично: молодь хоче «поторчати» собі, грошей нема.  Дуже часто буває таке, що пропонують розрахуватися «натурою» за те, щоб довіз додому. Спочатку навіть цікаво було, але знаєш, вже здоров’я нема – бажаючих багато, та й заробити щось треба. Так що тепер чітко кажу – тільки гроші.  Тим більше. Просто гидко вже стало. Як надивлюся, що там робиться під стінами,  чесно – бажання жодного нема. Яка б красуня не була, але як розуму нема… Таки правду кажуть, що найеротичніше в жінці – розум».  Відразу на згадку прийшла розповідь однокурсниці про те, як вони абсолютно без грошей могли добратися із «Лас-Вегаса» в «найглибші» куточки «баму».   Очевидно,  є ще таксисти, яким вистачає здоров’я на «бартер»?

Для любителів «полунички»

Олег закурив цигарку, розповів дещо про себе, свою сім’ю, та моя допитливість була спрямована на те, з чим справи раніше не мала. «Чи правда, що таксисти знають усі точки, де можна дівчат зняти?» – запитала його.

Відповів, що це зовсім не секрет, і навіть він це знає. «Колись народ був менше підірваний на тому бл..ві.  А зараз – мало не щодня є хтось, хто просить завести до проституток. Я звідництвом не займаюся, але сказати, «що почому» – можу. Є хлопці, які цим промишляють, беруть собі солідний «навар», заради цього на роботі тримаються.  Мужикам я не дивуюся, а був випадок, коли мене жінка попросила завести «на точку». Гарна, видно, що не бідна, не якась зачухана, солідна така, трохи випивша.  Повіз її туди, де дівчата трохи погарніші в той вечір стояли.  Вона мене відправила домовлятися, то попитав – не кожна на таке згодилася. Але якась одна пішла за мною в машину. Я хотів піти на вулицю, а «замовниця» моя каже: «Холодно, сиди в машині і не мішай».  Я не дуже й відмовлявся) Ти собі не уявляєш, як то було – слухати, що там робилося на задньому сидінні!  Але таке було тільки раз. Вона розрахувалася із повією, потім зі мною, і більше я її не бачив».

На Протасевича можна і поторгуватися

На цьому одкровення таксиста не завершилися. Розповів про «точки», де можна зняти дівчат.  Оскільки жінки легкої поведінки не приховують своєї діяльності, то про них знають чи не всі тернополяни. У одному з тернопільських  видань свого часу навіть опублікували статтю про те, що жінки, які живуть на вулиці Протасевича, побоюються без чоловіків виходити на вулицю, тому що бажаючі «відпочити» не дають проходу.  Ціни тут ну дуже демократичні, можна сказати – соціальні. Оральний секс –  отримаєте менше, ніж за сотню, а класичний – обійдеться приблизно у 150 гривень. Особливо здібні покупці можуть і «сторгуватися» в залежності від умов замовлення. Щоправда, «нічні феї» не погоджуються «працювати» із двома і більше чоловіками. Існують знижки і для постійних покупців (частенькими гостями тут, до слова, є темношкірі студенти, яким такі розваги по кишені). «Точка біля «Берегині» вже не котується.  Існує неофіційна версія про те, що  у Петриках поселився якийсь чиновник, чиє око не радували «робітниці магістралей». Тому він швидко розпорядився, щоб на даній території «навели порядок» і з тих пір там більш менш спокійно, – розповідає таксист».

«Найдешевша любов» – привокзальна

Місце, де «тусуються» повії у всіх містах – вокзал. У Тернополі за словами Олега, там такі собі низькосортні «постарші» жіночки, яких не зрозуміло, хто ще хоче.  Я думаю, що то ті ж самі «бомжихи», з ким бракує на «чвертку», але трапляються і дуже цікаві екземпляри. Обслуговують клієнтів будь-де, здебільшого в саунах, власники яких просто не можуть не знати про рід зайнятості літніх панянок. Але це небезпечно  і в плані різного роду захворювань, і в зв’язку з тим, що патрульні рейди там відбуваються дуже часто, отже у «мавпятник» потрапляють і самі повії, і їхні клієнти.   Взагалі, якщо проаналізувати слова таксиста, склалося враження, що красивих повій у Тернополі просто немає, тобто та картинка, яку собі уявляють  любителі «полунички» не співпадає з реальністю.  Але й ціни на їхні послуги адекватні: секс – 80 гривень, оральний секс – за 50 гривень.

На Бурдуляка  – дорогі «гастролерки»

«Дуже красиві дівчата в сауні «на Бурдуляка».  Хоча, наскільки знаю, там більшість приїжджих зі Львова, з Рівного, з інших міст. Дівчата красиві, доглянуті… і дорогі. Не по кишені пересічному тернополянину, – посміхається таксист, – Година, наскільки я знаю, від чотирьох сотень гривень. Але знаєш, хто туди найчастіше ходить? Підлітки, яким мами гроші шлють із Італій-Іспаній… Звичайно, розважаються тут іноді і досить відомі в Тернополі люди, державні службовці, не знаю, правда, чи вони ще щось там можуть… Ну, чи дівчат собі замовляють, чи просто паряться… А прості люди сюди не йдуть: а що як на виході лоб в лоб з сусідом стикнешся?» – сміється Олег.

А цьому розповідь таксиста завершимо, бо ж таки потрібно було повертатися додому. Однак для того, щоб тема була повнішою, ми пішли не на традиційні вже вищезгадані «точки», а полізли в інтернет… І знайшли там чимало цікавої інформації про сексуальну індустрію в нашому місті. Отже продовження буде згодом.


Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі