З батьків тернопільських школярів збиратимуть кошти у вигляді благодійних внесків

Примусово збирати кошти у школах обласного центру заборонено, відповідний наказ в управлінні освіти видали ще минулого року. Однак залучення батьківських коштів для ремонту чи інших справ наказ не заперечує. Усе відбувається у вигляді благодійних внесків і добровільно, – кажуть у міській раді.

Про факти примусового збору коштів із батьків, просять повідомляти міській раді або безпосередньо начальнику управління освіти. За це відповідатимуть керівники навчальних закладів.

«Бюджетних коштів недостатньо, щоб забезпечити усі потреби шкіл і садочків. Тому доводиться залучати і батьківські кошти. Часто батькі самі проявляють ініціативу у плані ремонту класів чи купівлі певних засобів. Проте усе має відбуватися лише добровільно. Пожертвувані кошти повинні використовуватися ефективно і прозоро. У протилежному випадку відповідатимуть керівники навчальних та навчально-виховних закладів», – каже зз начальник управління освіти Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

У школах Тернополя також заборонено проводити примусовий збір коштів на подарунки вчителям. Про такі факти просять вчасно повідомляти фахівцям управління освіти.

Тернопіль школа благодійні внески
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі