Тернопільські дорожники завершують аварійний ремонт доріг

Аварійна ліквідація ямковості на автошляхах державного значення практично завершена. З березня дорожники планують розпочати поточні ремонтні роботи доріг та мостів.

«Сприятливі погодні умови дозволили розпочати аварійну ліквідацію ямковості з початку лютого і практично не зупиняти процесу роботи, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик. – Працюємо на дорогах загального користування державного значення», – додає керівник.

За останній тиждень шляховики ліквідували аварійну ямковість на 2082 м2, а саме:
М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече – 1021м2
М-12 Стрий – Кіровоград – Знамянка – 361м2
Н-02 Львів – Тернопіль – 375м2
Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль – 325м2

Роботи продовжуються.

Варто нагадати, що при ліквідації аварійної ямковості враховуються погодні умови, роботи проводяться холодними асфальтобетонними сумішами з додаванням спеціальних добавок, які дозволяють працювати у холодну пору року та при низьких температурах. За якістю цих матеріалів слідкують працівники лабораторії, а за якістю виконаних робіт – спеціалісти з відділу контролю Служби доріг.

Різкі перепади температури, надмірна вологость та перевантаження проїжджої частини призводять до передчасного руйнування автошляхів. Саме тому вчасна ліквідація аварійної ямковості дозволяє попередити утворення вибоїн та подальше руйнування дорожнього покриття. А основне – забезпечити безпечний рух транспорту та зменшити аварійність на автошляхах області.

Тернопільщина ремонт доріг аварійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі