• Головна
  • Гроші між тернопільськими школами поділили чесно
17:30, 1 лютого 2012 р.

Гроші між тернопільськими школами поділили чесно

Підприємці-організатори дитячого харчування в тернопільських школах не розуміють, за яким принципом розподілялися кошти на організацію харчування у навчальних закладах.

Чиновники міської ради неодноразово наголошували на тому, що цього року вдалося збільшити фінансування на харчування у межах п’яти гривень.

Втім саме про таку вартість обіду ніхто не говорив. Мова йшла про затвердження ціни на рівні 4 грн., але й таке фінансування, як з’ясувалось, дісталося не всім.

За інформацією «Номер один», більше коштів на харчування отримали саме малі школи. Тут вартість обіду становить саме таку суму, про яку говорять у міській раді. Однак у більших школах, на зразок №29, №23, №24, вартість обіду до 4 грн. не дотягує.

Міський голова Тернополя Сергій Надал стверджує, що кожній школі надано однакові фінансові можливості і всі школярі знаходяться у рівних умовах. Якщо десь вартість обіду нижча, то це вина керівників навчальних закладів, які не вміли правильно розподілити фінансування, або ж вони «починають економити кошти».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...