Пункти проведення ЗНО обладнають металошукачами та відеокамерами

В нормативних документах, що регламентують організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, цього року прописано можливість використання у пунктах проведення тестування металошукачів та засобів відеоспостереження.

Про це під час прес-конференції у медіа-холі УНН повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

"Цього року у порядку роботи записано, що можуть прийматися рішення українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти з метою контролю дотримання умов проведення ЗНО про використання в пунктах тестування сертифікованих у встановленому порядку технічних засобів, тобто засоби відеоспостереження, металодетектори та інші засоби", - повідомила І.Зайцева.

Вона також звернулася до майбутніх абітурієнтів з проханням не використовувати мобільні телефони, шпаргалки та інші засоби для списування під час тестування.

Нагадаємо, реєстрація для участі у ЗНО завершується 20 лютого. На сьогодні зареєструвалася тільки п’ята частина від очікуваної кількості абітурієнтів (90 тисяч з 410 очікуваних).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі