• Головна
  • Олег Тягнибок балотуватиметься в народні депутати по Тернополю?
11:00, 2 лютого 2012 р.

Олег Тягнибок балотуватиметься в народні депутати по Тернополю?

Журналісти у програмі "Відверто про політику" місцевого телеканалу запитали лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока, чи буде він балотуватися до Верховної Ради України по мажоритарному округу, куди увійде місто Тернопіль.

Олег Тягнибок підтвердив, що «Свобода», яка працює в системі Комітету опору диктатурі, бере найактивнішу участь у роботі робочих груп, які створені в цьому комітеті, щодо розподілу мажоритарних округів і визначення єдиного кандидата від опозиції, пише Номер один.

– На Тернопільщині буде п’ять округів. Місто Тернопіль буде одним з них. Зараз ведуться консультації. Моя участь буде залежати від того, скільки округів в області буде у Всеукраїнського об’єднання «Свобода» після загальноукраїнського розподілу 225 округів. По-друге, чи округ по Тернополю увійде у сферу спливу нашої політичної сили. Якщо він буде відданий іншій партії і ми на цьому зійдемось, звісно, що тоді ми будемо підтримувати їхнього кандидата. По-третє, партія мусить визначити, чи буде доцільно, щоб голова партії балотувався так само по мажоритарному округу. Хоча є і доцільними думки, коли кажуть, що треба сконцентруватися тільки на спискові, а інші говорять про те, що голова партії, навпаки, мав би йти по мажоритарному округу як приклад того, підтримують цього кандидата чи ні. У такому контексті округ в Тернополі, власне, є дуже показовим. В Тернополі міський голова є представником «Свободи», а це значить, що партія повинна брати на себе відповідальність за те, що робиться в місті. Це значить, що я би мав іти не на легкий округ, де можна критикувати владу, а на складний, де б уособлювався з цією владою і ніс би відповідальність. Відверто скажу: питання можливого мого балотування в такому контексті, звісно, розглядається. Хоча так само є й інші варіанти: Львів, Івано-Франківськ, ще Київ, може. Тобто варіанти є різні… Але це буде залежати, власне, від тих домовленостей і від певної політичної доцільності, – зазначив Олег Тягнибок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...