Десяток молодих тернополян пройдуть стажування в Тернопільській міській раді

Молоді люди майже півроку щодня працюватимуть в різних підрозділах ради. У мерії кажуть, що така практика і їм на користь - адже матимуть додаткових працівників. Проте насамперед - це позитив для самих молодих людей, які отримають досвід роботи, а хтось, можливо і постійну роботу.

Потрапити на стажування в раду хотіли кількадесят молодих тернополян. Більшість — студенти старших курсів міських вузів. Прийняти всіх охочих, визнають в міській раді, неможливо. Саме тому відібрали десяток найздібніших.

- Згідно умов стажування протягом 5 місяців молоді люди по 5 годин щодня працюватимуть у структурних підрозділах ради, - розповідає головний спеціаліст відділу зв'язків із громадськістю міської ради Максим Черкашин. - Молодь матиме змогу побачити, як працює орган місцевого самоврядування зсередини. Зазвичай отримати такий досвід дуже непросто. Використати його згодом можна буде на майбутньому місці роботи молодих людей, а можливо навіть у міській раді. Для працівників ради це, звісно ж, допомога в повсякденній роботі.

Потрапили до мерії молоді люди в рамках проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування-2012”. Його реалізовує громадська організація “Молодіжна Альтернатива” спільно із молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування”. Третій партнер програми, який власне й приймає на стажування — Тернопільська міська рада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі