Що чекає на тернополян за помилки у заявах на субсидію?

Мешканці Тернопільщини розповсюджують хибну інформацію про те, що у разі невірно оформленої заяви на субсидії на них чекають штрафи.

Якщо мешканці області ненавмисно або ж навмисно приховали свій дохід, то:

1.         Їм скасують подальше отримання субсидій до наступного року.

2.         На наступний рік заповнювати декларацію можна знову.

3.         Громадяни повинні оплатити усі наданні їм послуги з часу оформлення субсидії у повному розмірі.

За словами начальника департаменту соціального захисту населення Тернопільської області Вадима Боярського, також не варто вірити чуткам про те, що субсидію потрібно використовувати повністю.

-          Використовувати субсидії потрібно стільки, скільки вам необхідно. Економити навіть краще. Коли ви економите, то обов’язкову плату, яка у вас є,можна не сплачувати. На наступний період надання субсидій не припиниться. Зараз проходить перевірка надання субсидій, але боятися тут нема чого. Такі перевірки проводять ще з 1995 року й нового тут нічого нема, змінилися лише критерії надання послуг, - коментує Вадим Боярський.

Перевірка проводиться вибірково або, якщо виникла підозра щодо неправомірності надання субсидії певній особі, то її перевірятимуть навмисне, пише БезТабу.

Депозити, карткові рахунки, які є у мешканців Тернопільщини, на отримання субсидій не впливають. Надання субсидій припиняють у разі:

-          Приховування доходів;

-          При покупці на суму понад 50 тисяч гривень.

Мешканцям Тернопільщини не варто перейматися про недостатню кількість коштів щодо нарахування субсидій у бюджеті Тернопільщини. Кажуть, вистачить до кінця року усім.

Тернопільщина субсидії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі