Попри скандал в місцевій прокуратурі наразі нікого не відсторонили

Про те, що у міській прокуратурі в кабінеті одного зі слідчих нібито знайшли кримінальну справу, якої у вхідних документах немає, - мовчок.

Як і не називає обласний прокурор суми, яку виявили у кабінеті його заступника Івана Антюка. Офіційна версія: прокуратура області не володіє інформацією з приводу роботи та результатів розслідування, проведених працівниками НАБУ, пише 20 хвилин.

Прокуратура Тернопільської області та Тернопільська місцева прокуратура працюють в звичному режимі. Ніхто із працівників органів прокуратури не відсторонений від виконання своїх службових обов’язків. Прокуратура Тернопільської області не володіє інформацією з приводу роботи та результатів розслідування, проведених працівниками НАБУ. Про це повідомила прес-служба прокуратури області на запитання журналістів.

А вони були такими:

1. З 20 кримінальних справ, щодо яких проводились обшуки в т.ч. і в міській прокуратурі, одну знайшли у слідчого, кабінет якого розташований на 3 поверсі. Хоча офіційно у вхідній документації цієї справи немає в міській прокуратурі. Яким чином документи опинились у кабінеті слідчого?

2. У керівника Тернопільської місцевої прокуратури Віталія Сідорова вилучили в т.ч. і вінчестер. Чи у зв’язку з цим заблокувалась робота міської прокуратури? Якщо так – на який період?

3. Яку суму знайшли при обшуку у заступника прокурора області Івана Антюка? Чи справді це гроші, принаймні як він це пояснює, - від нещодавнього продажу квартири?

4. В якому статусі перебуває зараз Іван Антюк? Чи працює в звичному режимі, чи відсторонений від виконання своїх обов’язків заступника прокурора області?

Нагадаємо, під час обшуків у кабінеті заступника прокурора Тернопільщини знайшли 50 тисяч доларів

Нагадаємо, 24 лютого агенти НАБУ розпочали обшуки в приміщеннях міської та обласної прокуратури. 

Причиною приїзду детективів НАБУ до Тернополя стало вимагання 12 тис. доларів.

25 лютого прокурор області Олександр Мартинюк в офіційній заяві спробував "перевішати всіх собак" на адвокатів, мовляв, це вони вимагають хабарі, прикриваючись прокуратурою.

прокуратура НАБУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі