• Головна
  • У Тернополі зникли 33 дитячих майданчики
13:00, 2 лютого 2012 р.

У Тернополі зникли 33 дитячих майданчики

Цікавий факт з’ясувався під час засідання виконавчого комітету 1 лютого. Під час обговорення одного із проектів, а саме про оформлення права власності на квартири у багатоквартирному житловому будинку.

Зокрема, забудовник у якості пайової участі зобов’язався виготовити 40 дверей та 33 дитячих майданчики. Як пише "Номер один", у 2010 році тоді ще начальник управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський підписав документ про виконання умов пайової участі даним забудовником, однак акту виконаних робіт у пакеті документів немає. В останні роки про таку масштабну заміну дитячих майданчиків мова не велася, та й більшість тернополян теж не спостерігають їх у дворах свої будинків. Куди ділися дитячі майданчики міський голова Сергій Надал розпорядився з’ясувати у людини, яка підписала документ про виконання пайової участі.

За словами начальника відділу квартирного обліку та нерухомості Богдана Малиміна, даний проект рішення є залишковим. Документи на право власності не оформлені всього на дві квартири. Відтак, навіть якщо забудовник не виконав зобов’язань, то його притягнути до відповідальності буде важко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...