Коли дорожники планують освітити проблемні дороги на Тернопільщині?

У цьому році Служба автомобільних доріг Тернопільської області планує освітити 2 км дороги у с. Біла. Але зробити освітлення зможуть лише, якщо на це виділять кошти, кажуть у автодорі.

- Ми плануємо освітити ділянку дороги, де велика аварійність, - каже перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Володимир Хемій. - Але наразі немає затвердженого бюджету та плану, тому коли ми зможемо зробити освітлення не знаємо.

Встановити освітлення планують на 2 км автодороги та на пішохідному переході, де просять мешканці с. Біла. Але як пояснюють у автодорі, якби освітлення робила сільська рада, то це було б дешевше.

- Взагалі відповідно з прийнятим рішення ОДА це не наша компетенція, освітленням населених пунктів повинні займатись органи місцевого самоврядування, - пояснює 20хвилин заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Петро Вільчинський.

- Якщо б це питання вирішувала сільська рада, то їм потрібно було б доставити ліхтар, це невеликі кошти. А нам потрібно робити повністю нову паралельну лінію, це не наша профільна робота.

Тернопіль освітлення дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі