Сьогодні у Тернополі "горіла" кондитерська фабрика «ТерА»

26 лютого у Тернополі на кондитерській фабриці «ТерА» проведено тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі.

Згідно тактичного задуму, близько 09:50 внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа на першому поверсі в приміщенні складу готової продукції. На момент виникнення пожежі в будівлі перебувало 35 чоловік.

Охорона об’єкту, за номером «101», повідомила про подію рятувальників та вжила першочергових заходів щодо евакуації працівників й збереження матеріальних цінностей підприємства. Добровільна пожежна дружина приступила до локалізації пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння, однак зупинити полум’я їм не вдалося – воно швидко розповсюдилось по горючих пакувальних матеріалах та продукції.

Невдовзі до місця події прибули два відділення частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, працівники оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області та аварійна бригада РЕМу. Рятувальники вжили всіх необхідних заходів спрямованих на ліквідацію пожежі, порятунок людей та матеріальних цінностей. Під час навчання вогнеборці тренували професійні вміння та навики розрахунку, формування та розгортання сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів, оцінки обстановки що склалася на пожежі та керівництва особовим складом під час ліквідації пожеж у закладах торгівлі. Також відпрацьовано спільні дії з представниками інших екстрених служб у випадку виникнення такого роду надзвичайних подій.

Підводячи підсумки заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький, вказав на основні аспекти при проведенні подібних аварійно-рятувальних робіт та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення безпеки громадян. Він відзначив: «Такі навчання допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру».

Тернопіль кондитерська фабрика «ТерА» пожежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі