У Тернополі збільшується кількість безпритульних собак?

У Тернополі долею безпритульних тварин перейнялися школярі. Вони організовують вистави, а за виручені кошти планують створити притулок для тварин.

У місті збільшується кількість безпритульних собак. Тому шкільний благодійний театр «Пігмаліон» проводить благодійні вистави, участь у яких беруть переважно учні тернопільських загальноосвітніх навчальних закладів. Глядачам пропонують залишити добровільне пожертвування. Зібрані гроші віддадуть на потреби безпритульних тварин.

«Досить багато було глядачів на виставі «Ніч перед Різдвом» за твором М. Гоголя. Режисером-постановником був Т. Довбуш. Вдалося зібрати хорошу суму грошей. Актори всі кошти вирішили віддати на потреби стерилізаційного центру для безпритульних собак у с. Дичків. За ці кошти було придбано корм, ліки, певні засоби гігієни, ошийники. Всі ці речі дуже необхідні. Далі є нові плани щодо вистав. Ми хочемо організувати ще декілька вистав. Якщо вдасться зібрати хорошу суму, то організуємо притулок для тварин, насамперед собак, яких так багато на вулицях нашого міста. Вони ходять голодні, деколи навіть нападають на людей. Ми хочемо якось змінити цю ситуацію. Будемо раді, якщо нам хтось захоче допомогти», – розповідає ЗЗ школярка Катерина Пашинська.

Школярі також закликають до співпраці активістів громадських організацій Тернополя.

Тернопіль школярі притулок для тварин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі