Протестувальники перекрили дорогу у центрі Тернополя (фото)

У Тернополі на вулиці Замковій (поблизу перинатального центру «Матері і дитини» протестувальники перекрили дорогу.

Близько 20 людей людей безперервно рухаються по пішохідному переходу і не пропускають транспорт. Більшість водіїв розвертаються, деякі вступають у перепалку з мітингарями.

Як вдалося з'ясувати, протестувальники вимагають віддати їм заробітню платню за ремонт, який вони зробили в перинатальному центрі. Хто саме повинен віддати гроші  - фірма, яка здійснювала ремонт чи державні структури, наразі люди не знають.

Нагадаємо, що ще в 2012 році у рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» було розпочато реконструкцію закладу. Згідно з Постановою Кабміну від 15 червня 2011 року №680, Тернопільську обладміністрацію профінансовано на суму 37 млн 523,88 тис. грн, із яких 11 млн 999,88 тис. грн передбачено на медустаткування та меблі. У корпусі А-1 вищезазначеного центру, де проводили реконструкцію, підрядна організація виконала робіт на суму 15 млн 151 тис. грн. У 2013 році через відсутність фінансування роботи не виконували.

За час ремонтних робіт робоча площа Перинатального центру зменшилася удвічі – майже на 4000 кв. м, адже з роботи виключили один корпус, ліжковий фонд закладу зменшився з 195 до 125 ліжок. 

Протестувальники перекрили дорогу у центрі Тернополя (фото), фото-1 Протестувальники перекрили дорогу у центрі Тернополя (фото), фото-2 Протестувальники перекрили дорогу у центрі Тернополя (фото), фото-3 Протестувальники перекрили дорогу у центрі Тернополя (фото), фото-4
Протестувальники перекрили дорогу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі