В Тернополі п'яний чоловік перерізав собі шию болгаркою (фото)

Напередодні нового 2012 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком. Як дослідили фахівці спеціально створеної комісії, трагедія сталася через порушення безпеки під час роботи з болгаркою та… алкогольне сп’яніння.

Як повідомив «Номер один» страховий експерт з охорони праці відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Василь Наконечний, між приватним підприємцем і ТОВ “Волхонтет-Граніт" була усна домовленість на зберігання та різання гранітних блоків.

- Зранку 29 грудня 2011 року приватний підприємець їхав власним автомобілем на підприємство „Волхонтет-Граніт" для обговорення з директором питання щодо порізки гранітного блоку і зустрів свого знайомого Олександра. Близько 10 год. вони під'їхали до прохідної ТОВ „Волхонтет-Граніт" і водій авто попросив дозволу в охоронця пропустити їх до директора. Охоронець повідомив, що директора немає, але пропустив їх на територію підприємства та показав, як пройти в офіс. Зі слів охоронця, один з них ніс з собою ручну сумку, – розповів Василь Богданович.

Підійшовши до виробничого цеху, приватний підприємець зайшов у середину, а Олександр залишився біля цеху. Через 15-20 хв. підприємець вийшов з цеху і пішов в офіс для зустрічі з директором, а після розмови знову повернувся в цех.

- Коли підприємець вийшов із цеху, то побачив, що його знайомий лежить на камені у крові. Він покликав на допомогу працівників з виробничого цеху. З ними перетягнув потерпілого на сухе місце і почали надавати першу медичну допомогу та викликали «швидку». На жаль, лікарі констатували смерть 34-річного Олександра, – зазначив страховий експерт.

Як виявилось, потерпілий отримав травму внаслідок використання власної технічно несправної кутової електричної шліфувальної машини „Макіtа" (болгарка). На одному з гранітних блоків, які різного розміру і об’єму лежали на відкритій території неподалік від пневмоколісного крана, експерти виявили три місця з вертикальними і горизонтальними надрізами.

За даними судово-медичного дослідження смерть гр. Олександра настала від поранення шиї та її великих кровоносних судин, що супроводжувалось зовнішньою кровотечею та призвело до масивної крововтрати. Згодом при судово-токсикологічному дослідженні крові та сечі в організмі потерпілого виявлено етиловий спирт в кількості: в крові – 1,91% (проміле), в сечі – 1,87% (проміле).

Тим самим експерти дійшли до висновку, що трагедія сталася через незадовільний технічний стан болгарки, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання та… через алкогольне сп’яніння. Натомість конкретних осіб винних у нещасному випадку немає, адже ніхто не встановив причин знаходження потерпілого Олександра на місці розміщення камінних блоків(?), до того ж Олександр не перебував у трудових відносинах з ТОВ «Волхонтет-Граніт»…

В Тернополі п'яний чоловік перерізав собі шию болгаркою (фото), фото-1
В Тернополі п'яний чоловік перерізав собі шию болгаркою (фото), фото-2
В Тернополі п'яний чоловік перерізав собі шию болгаркою (фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі