Віктор Генсерук. Від «Берегині» до «Карпат»: сто днів діяльності

Завершилися перші 100 днів роботи депутатів Тернопільської міської ради сьомого скликання. За звітний період я провів 12 особистих прийомів виборців, під час яких до мене звернулись мешканці округу № 5 на масиві Дружба з різними проблемами.

На сьогоднішній день я організував вирішення більшості цих важливих питань. Зокрема, після мого втручання жек «ПП Карпати-2010» провів поточний ремонт міжквартального заїзду від вулиці Бережанської до магазину «Карпати». Впродовж кількох років там не було здійснено жодних ремонтних робіт, а тому ця ділянка була у вкрай незадовільному стані. Капітальний ремонт даного міжквартального заїзду міська рада внесла до списків на 2016 рік.

Безымянныйлогпо

Ще одна проблема, яку вдалося вирішити, – ліквідація стихійного сміттєзвалища на вулиці Просвіти. Додатковою проблемою було і те, що на цій ділянці ніколи не косили та не знищували бур'яни, які самі насіювались тут. Після мого депутатського звернення муніципальна поліція нарешті встановила відповідальних осіб за благоустрій міжбудинкової території та організувала її систематичне прибирання комунальними службами.

Безымянныйнаг

 У відповідь на звернення громадян міста з проблемою облаштування зупинки громадського транспорту біля регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області за адресою вул. Бережанська, 65  за сприяння міського голови Надала С.В. мною організовано роботи зі встановлення цієї зупинки та упорядкування території навколо неї, дані роботи будуть виконані весною 2016 року.

IMG_5651IMG_5653

Дбаючи про здорове майбутнє України, звернувся до міської ради з ініціативою встановлення сучасного дитячого майданчика на моєму окрузі. Виконання робіт з влаштування двох дитячих майданчиків та спортивного майданчика на бульварі Просвіти заплановане міським головою на 2016 рік.

Питання якісної води є актуальним для нашого масиву. Мешканці будинків №№ 13, 15 і 21, що по вулиці Просвіти, звернулися до мене щодо відновлення колонки-качалки. Тому зараз за сприяння мера міста спільно з КП «Тернопільводоканал» працюємо над вирішенням цієї проблеми.

Неодноразово я піднімав питання відстоювання необхідних розмірів фінансування поточного та капітального ремонту ЗОШ №16 при формуванні бюджету на 2016 рік. На сьогодні питання дофінансування практично вирішене: воно позитивно підтримане профільною комісією і очікує прийняття депутатами на черговій сесії міської ради.

На сьогоднішній день є ще декілька важливих питань по округу № 5, які потребують обов’язкового вирішення.

Одне з них – це відсутність асфальтного покриття у дворах і міжквартальних проїздах по вулицях Просвіти та Бережанській. Аналогічна ситуація і щодо ряду будинків по вулиці С. Будного. Буду домагатися, щоб кошти на ремонт цих вулиць обов’язково були виділені з міського бюджету.

Також проблемною є пішохідна ділянка дороги від магазину «Коржик» до загальноосвітньої школи №16. Нею діти ходять у школу, садочок, а дорослі – на роботу, це – найкоротший шлях до зупинки громадського транспорту. Однак на даній ділянці відсутні тротуари і вуличне освітлення. Більше того, за інформацією, яку мені надали правоохоронні органи, за період 2014-2015 рр. саме на цій ділянці дороги скоєно 9 вуличних нічних злочинів. Неодноразово я піднімав питання про встановлення там тротуарів та вуличного освітлення. Я й надалі триматиму на контролі вирішення цієї та інших актуальних для мешканців мого округу проблем.

Хочу проінформувати мешканців округу №5 про обʼєкти, які внесені в титульні списки на 2016 рік для проведення капітального ремонту:

1)   капітальний ремонт асфальтобетонного покриття міжквартального проїзду за адресою вул. Бережанська, 53 – вул. Надзбручанська;

2)   капітальний ремонт асфальтобетонного покриття міжквартального проїзду за адресою вул. С. Будного, 32а до ЗОШ № 16;

3)   капітальний ремонт зовнішнього освітлення: бульвар Просвіти, вул. Лучаківського, вул. Бережанська;

4)   ремонт покрівель: бульвар Просвіти, 23;

5)   ремонт і заміна внутрішньобудинкових інженерних мереж, елементів обладнання (Холодне водопостачання): бульвар Просвіти, 6;

6)   ремонт фасадів: вул. Бережанська, 53, 55;

7)   влаштування дитячих майданчиків: вул. С. Будного, 30-32.

Прошу всіх долучитися до спільноти на Facebook «Тернопіль, округ №5» https://www.facebook.com/groups/438885052973467/?fref=ts

Також запрошую громадян на особистий прийом щочетверга з 17.00 до 19.00 в приміщенні головного корпусу ТНПУ ім. В. Гнатюка, вул. Кривоноса, 2, (2-й поверх).

Дякую за довіру.

 Депутат Тернопільської міської ради Віктор Генсерук, 

фракція «Об’єднання «Самопоміч», округ №5 (масив «Дружба»)

звіт депутата Тернопільська міська рада округ 5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі