У Тернополі студенти вже тиждень чекають на виплату стипендій

Вже майже тиждень тернопільські студенти чекають на виплату стипендій. Побутують різні думки: хтось запевняє, що стипендій не буде взагалі, хтось каже, що вже звик до постійних затримок.

– Найгірше – це коли розплановуєш свій бюджет на місяць впритул до стипендії, а вона не приходить. Доводиться позичати або брати в батьків. Але, звісно, краще таки розраховувати на власні гроші, – поділилася з «Тереном» студентка-четвертокурсниця Тернопільського педагогічного Вікторія. Затримують стипендію й в інших університетах Тернополя.

3-курсник Сергій з економічного університету каже, що затримка стипендії неабияк вплинула на його плани. «Стипендія хоч і не дуже велика, але хоча б якісь власні кошти маєш. Поки гроші не виплатили, то я сиджу без, хоча покладав великі надії на ці гроші. Сподіваюся, що найближчими днями це питання вирішиться», – каже студент економічного університету Сергій.

«У нас виникла проблема з невиплатою стипендії. Також без зарплати й викладачі. Все це відбувається у зв’язку з тим, що в Міністерстві освіти не підписали наказ про Паспорт бюджетної програми (документ, який визначає мету, призначення і використання бюджетних коштів, – прим.) і тому галузь освіти не має чіткого бюджету, а також можливості проводити розрахунки, – повідомила студентська рада Тернопільського національного педагогічного університету. – Як тільки наказ підпишуть, всі стипендії будуть виплачені». 

Тернопіль студенти стипендії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі