Народила, щоб убити

На Сумщині затримали батьків, що задушили свою доньку за 10 хвилин після її народження. Мати вже від початку вагітності не збиралася виховувати дитину: на медичний облік не ставала, народжувала потайки вдома.

За чотири роки в жінки це вже четверті пологи, втім, біля неї зростає лише трирічний хлопчик. Одна дитина народилася мертвою, а ще одну забрала соціальна служба.

29-річна Валентина особливо догляданням свого 3-річного сина не переймалась. Сусіди розповідають, частенько забувала годувати, гуляти з ним, а виховувала хіба що ляпасами.

Наталія, сусідка:

- Она вообще не способна быть матерью, вообще категорически.  Если постоянно ребенок или голодный, или бьет его, сколько раз я ей помогала, и всегда всё пропивалось.

А одного дня сусіди побачили: жінка ходить при надії. Та за якийсь час люди зауважили: ознаки вагітності зникли, а новонародженої дитини ніхто не чув і не бачив. Звернулися до міліціянтів. Ті запросили Валентину на медичне обстеження. Лікарі підтвердили: пологи відбулись. Пізніше в коморі відшукали згорток.

Роман Опанасенко, керівник слідчого відділу Ямпільського РВ міліції:

- В этом ящике находился полиэтиленовый пакет, в котором был обнаружен труп ребенка.

Лише тоді жінка зізналась: народила доньку, але виховувати - то дуже дорого.

Затримана:

- Я отрезала пуповину, начала душить, минут 5 я держала лицо, чтобы ребенок не дышал.

Чоловік, який спочатку запропонував викликати "швидку" та дитину віддати, потім вирішив допомогти вбити.

Затриманий:

- Я держал за голову и за носик, за ротик, она за шейку взяла. Так чуть-чуть подержали мы. В итоге я сказал, что я не могу, поднялся, начал по хате ходить, плакать.

Тільце чоловік запакував у пакета та виніс до комори.

Затриманий:

- Когда нес, закрутил пакет, завязал на узелок, положил в сарае. Он ещё начал хрипеть, и чуть-чуть начал кричать. Закрыл сарай, пришел домой, и сказал ей, что дитя там кричит ещё. Она оделась и пошла туда.

Медики визначили: дівчинка народилась здоровою.

Віталій Слюсаренко, головний лікар Ямпільської райлікарні:

- При вскрытии при обследовании судебно-медицинском ребенок был абсолютно здоров, никаких заболеваний не было выявлено.

Нині горе-мати переймається не докорами сумління, а терміном ув'язнення, що їй загрожує. Адже висунуте звинувачення за статтею "вбивство" передбачає від 15 років до довічного. Жінка ж наполягає на статті про позбавлення матір'ю життя новонародженої дитини. Тоді покарання становить лише 5 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі