Тернопіль під загрозою замерзання!

В ніч на п’ятницю 3 лютого в більшості мікрорайонів Тернополі на кілька годин зникло електропостачання. При екстремально низькій температурі, яка склала -30 морозу за Цельсієм місту загрожувало замерзання.

Централізоване опалення, звісно, не вимикали, але понад 40% квартир та офісів обласного центру зараз опалюють автономним газовим опаленням, яке вмикається лише при наявності електричного струму. Крім того частина установ через погані батареї або відсутність утеплення стін “догріваються кондиціонерами, електронагрівачами та переносними батареями.

Всі ці системи вимкнулися вночі 3 лютого. Джерела в міському РЕМі стверджують, що це сталося через перевантаження на лініях. Якби така ситуація тривала до обіду – в приміщеннях без опалення температура могла впасти до мінусової і це призвело б до обмерзання та псування батарей опалення та труб подачі води і каналізації, повідомляє За Збручем.

На щастя близько 7.30 подачу електроенергії відновили. Катастрофи вдалося уникнути – питання залишилися. Чи застраховані мішканці міста від повторення інциденту? Чи готова місцева влада діяти в таких ситуаціях?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі