В Тернополі молоді розказували про суть стосунків «чоловік-жінка»

В останні дні січня, у педуніверситеті відбулась відкрита зустріч для студентів всіх вищих навчальних закладів на тему молодіжних стосунків та підготовки до сімейного життя.

Модераторами виступили запрошені гості, компетентні з даної тематики – о. Іван Гуня, п. Марія Хомів (психолог “Школи щасливого материнства Св. Анни” та Центру батьківства і материнства у ТРЦ Подоляни) та Володимир Іванович Бучко (кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, викладач кафедри олімпійського спорту ТНПУ).

Обговорювались запитання розуміння молоддю суті стосунків “чоловік – жінка”, подружжя зі сторони духовної, психологічної та фізіологічної. Присутні мали змогу почути відповіді і бачення з різних точок зору, повідомляє Погляд.

Сучасна молодь по-різному розуміє і сприймає стосунки, подружжя та його роль у суспільстві, але проблеми у всіх, зазвичай, одинакові. І дуже часто, коли виникають проблеми, молодь не знає до кого звернутись і в кого запитатись поради. В ході обговорення постало питання зробити такі зустрічі серед студентів регулярними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі