На Тернопільщині звернення скаржників залишають без уваги

На Тернопільщині більш як у 5 разів зросла кількість повторних звернень до ОДА.

Це свідчить, що на місцях проблеми не вирішують, що змушує людей знову звератися до керівництва області, зазначила сьогодні під час колегії начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації  Людмила Сух.

«Зокрема, не забезпечено належного розгляду департаментом екології та природних ресурсів колективного звернення жителів с. Настасів Тернопільського району (Кол-Іваніцької Р.Є.) поданого на особистому прийомі до голови облдержадміністрації стосовно забруднення підземних вод і непридатної до споживання питної води, а також через те, що Головним управлінням Держсанепідслужби в області не було відповідного реагування на проблему вищезгаданої скарги. І як наслідок, звернення розглянуто поверхнево та з порушенням термінів», – повідомила Сух.

За її даними, упродовж  2015  року  до  обласної  державної  адміністрації  надійшло 2743 звернення, що на 1104 або на 40% більше,  ніж у 2014  році.

Поозитивно вирішено з них лише 460 звернень громадян (16,8%). Відсоток позитивно вирішених звернень відповідно до минулого року знизився на 6%.

Найбільше звернень громадян від загальної кількості звернень надійшло від мешканців Борщівського, Бучацького, Кременецького, Тернопільського районів та Тернополя.

Суттєво збільшився показник надходження повторних звернень – із  57 одиниць у  2014 році до 312  упродовж 2015 року.

За звітний період порівняно з аналогічним періодом 2014 року до обласної державної адміністрації значно більше надійшло звернень від жителів міста Тернополя – 1403, що становить 51 % від загальної кількості отриманих звернень (за минулий рік – 37,5%, або більше на 788). У них неодноразово порушувались питання щодо покращення роботи житлово-комунального господарства, надання допомоги на лікування, отримання дозволу на розробку проекту землеустрою  та  інших питань соціально-побутового спрямування.

звернення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі