• Головна
  • На Збаражчині за комунальні послуги люди у січні заплатили лише 3,5% від нарахованих сум
17:00, 2 березня 2016 р.

На Збаражчині за комунальні послуги люди у січні заплатили лише 3,5% від нарахованих сум

Населення Тернопільщини не оплачує навіть 20% від нарахованих сум за комунальні послуги.

Про це свідчать дані обласного управління статистики.

Виявилося, що у січні 2016р. населенням області оплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів 80,5 млн.грн (19,7% нарахованих сум), що менше січня 2015р. на 5,3% (на 4,6 млн.грн).

Найвищий рівень оплати спостерігався в м.Чорткові (59,5%) та м.Тернополі (53,1%), найнижчий – у Збаразькому (3,5%) та в Шумському (4,9%) районах.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку в січні 2016р. з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт∙год) становили 1790,5 грн (у січні 2015р. – 691,3 грн).

При цьому зафіксована від’ємна величина заборгованості (тобто переплата) населення за житлово-комунальні послуги на 496,9 млн. грн. Збільшення заборгованості спостерігалося лише по м.Тернополю і м.Кременцю. 

Від’ємна величина заборгованості склалася за рахунок перевищення перерахованих бюджетних коштів організаціям, що надають домогосподарствам житлово-комунальні послуги (призначені субсидії) над вартістю фактично спожитих послуг, пояснили в управлінні статистики.

При цьому додали, що у  загальній сумі заборгованості не враховані дані заборгованості населення підприємствам-банкрутам (організаціям, установам) та підприємствам, які призупинили діяльність, уключаючи ті, на які порушено справу про банкрутство. На кінець січня 2016р. таких підприємств нараховувалось 74. Загальна сума заборгованості населення області зазначеним підприємствам становила 6637,1 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальна плата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...