21:00, 3 лютого 2012 р.
Як вберегти телефон від морозу, радять тернопільські майстри
З настанням похолодання у багатьох погано працюють мобільні телефони. Особливо чутливі до морозів ті, що мають сенсорні екрани. Для них краще придбати спеціальні утеплені чохли.
Будь-який телефон може вийти з ладу при морозах нижче -10 С, кажуть у мобільних магазинах Тернополя. І це не залежить, якої він марки чи скільки коштує.
Утім, найбільш чутливими до морозів є телефони нового покоління з сенсорними екранами, які тепер багато хто має. У власників таких мобілок часто на морозі виникають проблеми - не працюють екрани.
Як пояснюють фахівці з магазинів із продажу мобільних телефонів, це стається тому, що сенсорні екрани - рідкокристалічні. У сильний мороз рідкі кристали можуть “густішати”, і це погіршує роботу мобілки. Але й телефони зі звичайним екраном теж часто підводять при значному зниженні температури, повідомляє 20 хвилин.
- Від сильних морозів швидше розряджається батарея, телефон може не бачити sim-карти, пошкоджується акумулятор і сам термінал, - говорить продавець-консультант Володимир Кравець.
Тернопільські майстри з ремонту мобільних телефонів радять не користуватися мобілками надворі, коли температура повітря нижче - 10 С. Щоб на мобільний не впливали сильні морози, рекомендують носити його в чохлі або в кишені одягу близько до тіла.
Зайшовши в приміщення - вмикати не одразу, а хоча б через 20 хвилин. Також майстри застерігають не зігрівати мобільні феном та не ставити їх біля обігрівальних пристроїв. Такі зігрівання, пояснюють вони, можуть пошкодити деякі деталі телефону.
У багатьох магазинах Тернополя радять купувати спеціальні теплі чохли, щоб захистити телефони від холоду. Кажуть, що бажано обирати чохли з натуральної шкіри. Ціни на них - від 45 гривень. У продажу є і дешевші, але гіршої якості. Як зауважують у місцевих магазинах, з настанням лютих морозів тернополяни почали більше купувати чохли для своїх мобілок.
Щоб телефон не “замерз”:
Не користуйтеся мобілками надворі, коли температура повітря нижче - 10 С
Носіть телефон у чохлі або в кишені одягу близько до тіла
Зайшовши в приміщення - вмикайте хоча б через 20 хвилин
Не зігрівайте мобільні феном та не ставте їх біля обігрівальних пристроїв
За інформацією місцевих майстрів з ремонту мобільних телефонів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:14, 27 листопада
23
13:32, 1 грудня
20
12:18, 26 листопада
12:47, 22 листопада
33
09:01, 27 листопада
live comments feed...