Сотні студентів та викладачів пікетували Тернопільську ОДА (Фото, відео)

Акцію протесту організували 3 березня  біля обласної державної адміністрації викладачі та студенти тернопільських училищ. 

Головною причиною пікетування є неузгодженість у фінансових питаннях при передачі повноважень утримання ПТУ з державного на місцеві бюджети. Як повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Володимир Чайковський, на фінансування 17 закладів профтехосвіти у 2016 році з обласного бюджету виділено 47,2 млн. гривень. Наразі в департаменті створено робочу групу, яка займається питаннями фінансування профтехучилищ.

Зазначимо, у 2015 році закладами професійної освіти області випущено 4152 кваліфікованих робітники, що на 146 ос. (4%) менше ніж у 2014 році та на 795 ос. (17%) менше ніж у 2013 році, 4050 випускників отримали дипломи, з них, 365 (9%) - дипломи з відзнакою та 85% кваліфікацію з двох і більше професій.

Сотні студентів та викладачів пікетують Тернопільську ОДА (Фото) (фото) - фото 1 Сотні студентів та викладачів пікетують Тернопільську ОДА (Фото) (фото) - фото 1 Сотні студентів та викладачів пікетують Тернопільську ОДА (Фото) (фото) - фото 1
Акція протесту ОДА викладачі та студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі